בדיקת אפיון טינטון

לפרטים והרשמה:

צפצופים ורשרושים באוזניים עשויים להקשות באופן ניכר על השמיעה והריכוז. תופעה זו מכונה טינטון והגורמים לה מרובים. כדי לאבחן את אופי הטינטון ולייעד טיפול מתאים, נדרשת בדיקה מקיפה. מטבע הדברים, אפיון הטינטון עשוי להיות מורכב. אחרי הכול, התיאור של המטופל לרוב יהיה מופשט למדי. טענות כמו "אני שומע רשרושים", לא תמיד תאפשר לנו לאפיין את מקורות התופעה והמענה המתאים לה. לכן, מתבצעת במכון בדיקת אפיון טינטון שתאפשר לדייק את הפתרון המתאים.

שאלון סובייקטיבי

מעל ל-90% ממקרי הטינטון הם סובייקטיביים, כלומר, הצלילים נשמעים רק על ידי המטופל. לכן, תיאור החוויה של המטופל באופן מדויק היא כלי חשוב לאין ערוך לאפיון הטינטון. בעזרת תשאול נכון נוכל להבין את כוונת המטופל ולהגדיר את אופי הטינטון באופן מיטבי.

בדיקה אודיולוגית

על ידי ציוד ייעודי ואודיולוג מומחה, נסייע למטופל לזהות את עוצמת ותדר צליל הטינטון המדויקים. כך נוכל לזהות את מקורותיו ולהתחיל לייעד את פתרון המיסוך המתאים שיאפשר לצמצם את המטרד באופן ניכר. האודיומטר יאפשר לנו לבחון כיצד מתנהג הטינטון בסביבה רועשת או שקטה ובסופו של דבר, להתאים את מכשיר השמיעה שיצמצם את תופעות הלוואי על הצד הטוב ביותר.
כדי ללמוד עוד על בדיקת אפיון טינטון ולתיאום תור, ניתן להשאיר פרטים באתר כעת.

לפרטים והרשמה:

ליצירת קשר בטלפון או במייל:

דילוג לתוכן